איך סיור וירטואלי 360 עוזרת לכם בתהליכי התכנון?

אדריכלים ומעצבי פנים משתמשים לרוב בתכניות ההגשה של הנכס או מנסים למדוד בעצמם. הבעיה היא, שתכניות אלה אינן מדויקות ולפעמים נעשו שינויים פנימיים בנכס כגון: הזזה או הורדה של קירות, סגירה או יצירת פתחים, שינויים במיקום שקעים ומפסקים חשמליים ועוד ועוד לכן, מדידה מדויקת המוגשת לכם בקובץ המתאים לעבודה מידית עבורכם, הוא הפתרון הנכון לכם 

מה אני מקבל לאחר ביצוע המדידה?

לאחר ביצוע המדידה בשטח. המתכנן או המעצב מקבלים, קובץ DWG נקי ומדויק של הנכס הנמדד. הקובץ בנוי משכבות על פי דרישה לדוגמא: שכבת נקודות מים וניקוז. כמובן, כל האלמנטים הנמדדים מצולמים ונשלחים . הכי חשוב, תקבל קובץ ברור, מוכן לעבודה מיידית.

אילו שירותים אתם מציעים לאדריכלים ומעצבי פנים?

חברתנו מציעה לאדריכלים/אדריכלי פנים/מעצבי פנים, שירות מדידה של חללים המהווה את הבסיס לתכנון ועיצובו בכל הארץ. במידה ואין ללקוח תוכנית של המבנה, יפנה האדריכל/המעצב בדרך כלל למודד. במקרים רבים יש ללקוח תוכנית ישנה ולא מדויקת, ולא נכון לעבוד על פי נתוניה. לכן, אנחנו מבצעים מדידה מפורטת ומדוייקת ומגישים לכם קובץ שמהווה את הבסיס לתכנון. הקובץ מכיל מעבר לקירות ופתחים גם צמודי קיר כגון מטבח, ארונות קיר, ארונות כיור, אמבטיות, מיקומי ברזים, מזגנים, ארון חשמל, בליטות והנמכות, כך שהתכנון שלכם יהיה מבוסס על מצב קיים אמיתי. 

שתף:

עוד פוסטים

שלח לנו הודעה

דילוג לתוכן